Hoş Geldiniz

Doy Doy sloganıyla 2004 yılından beri var olan aile işletmemiz pide, lahmacun, köfte ve döner gibi türk mutfağı klasiklerinin yanında ızgara spesiyaliteleri de sunuyor.

Özellikle kalite, bizim için ilk sırada geliyor. Döner ve kebaplarımızı tamamen kendimiz üretiyor ve ürünlerimizde sadece helal kesim et kullanıyoruz. Baharatlarımızda aroma verici maddeler kullanmayıp sadece kaliteli malzemeleri tercih ediyoruz.

Izgara ve Döner lezzetlerimizin yanında tabiki vejetaryen yemekleri de sunuyoruz. Ayrıca, menümüzde geniş kapsamlı bir başlangıç seçkisi, karışık sebze ve ızgara salatası, falafel ve humus da bulabilirsiniz. Fırın ekmeğimizi sizin için günde birkaç kez pişirip hep taze kalmasını sağlıyoruz, tüm tatlılarımızı ev yapımı olarak üretiyoruz

Restaurant ortağımız Doy Doy Fish House sadece 10 metre uzakta bulunuyor ve geniş bir taze balık lezzeti sunuyor. Burada ızgara çipuradan alabalığa, uskumrudan pisi balığına, levrekten kavrulmuş somon filetosuna kadar birçok deniz ürünün lezzetine varabilirsiniz.

Doy Doy Fish House’da yüksek kaliteli somon ya da kırmızı balık filetosunun dışında ayrıca balık&patates kızartması ve ızgara karides gibi deniz klasiklerini de tadabilirsiniz.

Herşeyi sizin için hep taze hazırladığımızdan, size bu lezzetleri sunana kadar, biraz sabırla bu lezzetlerin tadını çıkarmak için beklemenizi rica ediyoruz.

Ziyaretiniz için teşekkürler.

Halal Kebab Adana Doner
DOY DOY Kebab Halal Restaurant Frankfurt

Döner Kebap

Kalite kebaplarımızı kendimiz üretiriz. Taptaze ve 100% helal etleri kullanarak ve sadece kendi özel baharatlarımıza güvenerek kalite ve inanılmaz dönerlerimizi deneyin.
Döner Kebap
DOY DOY Kebab Halal Restaurant Frankfurt

Dürüm

Ustalarımız her gün dürüm hamurları defalarca çıkarır ve tazece pişirir. Kebap yemeklerimizdeki gibi dürümlerimizde sadece kendi malzemelerle güveniyoruz.
Gefüllte Rollfladen
DOY DOY Kebab Halal Restaurant Frankfurt

Lahmacun

Doy Doy ünlü lahmacun çeşitlerimiz menü kartımızda en popüler yemekler arasında yer alıyor. Ayrıca Doy Doy lahmacunlar kendi baharatlarımızı kullanarak taptaze pişirilir. Garanti sınıf dışı kalite!
Lahmacun
DOY DOY Kebab Halal Restaurant Frankfurt

Pide

Farklı pide varyasyonlarımızı misafirlerimize sunuyoruz. Tabii ki, bizim pideler göz önünde taze hazırlanır. Beyaz peynir veya ıspanak dolu pideler vejeteryan misafirlerimiz için lezzetli bir alternatiftir.
Pide
DOY DOY Kebab Halal Restaurant Frankfurt

Vejeteryan

Diğer vejetaryen yemeklerimizi mutlaka deneyin: özellikle ev yapımı falafel ve humus yemekleri sunuyoruz. Tabii ki mangalda sebze, salatalar, pilavlar ve patates kızartması menü kartımızda yer alıyor.
Vegetarische Gerischte
DOY DOY Kebab Halal Restaurant Frankfurt

Izgaralar

Frankfurt´da bulunan Doy Doy restoranımız mangalda ızgara çeşitleri icin ünlüdür. Değerli müşterilerimiz taze ve helal etleri açık vitrinde görebilir ve seçebilir. Mangal uzmanlarımız izgaraları açıkta hazırlar. Yine malzemelerin tazeliğini ve kalitesini garanti ediyoruz! Mangalımız retoranımızın kalbidir!
Vom Grill